Přímé přenosy bohoslužeb v radiu Proglas, na TV Noe a na Internetu

Televize Noe

přímý přenos mše sv. každý všední den v 7:00, ve 12:00 a v neděli v 10:30

Televize Noe nabízí od pondělí do pátku v 7.00 bohoslužbu, kterou slaví papež František v kapli Domu sv. Marty, dále vždy v poledne mši svatou z kaple ostravského studia Telepace a v pondělí, středu a pátek ještě od 18.00 bohoslužbu opět z kaple Telepace. Ze stejného místa pak stanice odvysílá také víkendové mše svaté – v sobotu od 18.00 (s texty nedělní liturgie) a v neděli od 10.30 a od 18.00.

 

Radio Proglas 

přímý přenos mše sv. pondělí až sobota v 18:00, v neděli v 9:00 a 19:30

Bohoslužby na rádiu Proglas lze nově sledovat i vizuálně na YouTube! V průběhu bohoslužby se na tomto odkazu objeví živý video přenos https://youtube.com/user/RaPgonTube/videos

Proglas kvůli omezení veřejných bohoslužeb rozšířil přenosy mší svatých – díky za spolupráci brněnským salesiánům, olomouckým kapucínům a pražským františkánům. Ke slavení se můžete připojit vždy od pondělí do soboty od 18 hodin, v neděli pak od 9 nebo 19.30. Každý večer ve 20 hodin se navíc ve vysilání krátce připojujeme k modlitební výzvě „za ukončení epdiemie, za nemocné a jejich ošetřovatele, za ty, kdo v současné tíživé situaci rozhodují o osudech lidí, za překonání strachu, za pomoc pro všechny zasažené

Nebo je možné sledovat přímé přenosy bohoslužeb na internetu:

Přehled přenosů bohoslužeb z jednotlivých farností online

 

České televize:  Každou neděli od 10.00 hodin na ČT2 živé přenosy bohoslužeb. (počínaje nedělí 22. 3. 2020)