TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2021

ČLOVĚK MÍNÍ, COVID MĚNÍ … Tříkrálová sbírka 2021 bude, ale jinak!
I v roce 2021 k vám přijdou tři králové. Jako vždy přinesou radost a Boží požehnání. Netradiční okolnosti však vyžadují netradiční řešení, a proto koledníci dorazí v online podobě. Jejich cíl zůstává stále stejný – chtějí spolu s vámi pomoci lidem v nouzi.

Vzhledem ke zhoršení epidemiologické situace se Tříkrálová sbírka 2021 neuskuteční tradičním způsobem ale přispět na dobrou věc můžete takto:

1. Pomoci lidem v nouzi můžete on-line bankovním převodem nebo kartou na www.trikralovasbirka.cz.
  2. Podpořit naše záměry můžete také přispěním do zapečetěných kasiček umístěných ve Valašské Bystřici na těchto místech:
    • Prodejna potravin STA-MA Horní konec
    • Prodejna potravin COOP Jednota
    • Květinářství Majerová Marie
    • Krámek ve Valašské Bystřici
    • Prodejna potravin STA-MA Střed
    • Farní kostel
    • Čerpací stanice AH
    • Večerka Drahomíra Stolárová (na Bařinách)
    • Farma ZPZ (u Zajíčků)
  3. Třetí možností je přispění formou DMS.
    Pošlete SMS ve tvaru DMS KOLEDA 30 nebo DMS KOLEDA 60 nebo DMS KOLEDA 90 na číslo 87 777

Sbírka bude probíhat od 6. 1. do 24. 1. 2021.