Duchovní obnova

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dny důvěry Olomouc 2019

Dny důvěry, ekumenické setkání mladých organizované ve spolupráci s komunitou Taizé, se už v České republice staly tradicí.
Tato tradice pravidelných celostátních setkání započala v roce 2007 ve Zlíně a od té doby proběhla např. v Praze, Brně nebo Ostravě.

V tomto roce zveme všechny do Olomouce, kde se Dny důvěry uskuteční 18.–20. října 2019 v prostorách kláštera dominikánů.

Od pátku do neděle se účastníci zapojí do společných modliteb s meditativními zpěvy, nasloucháním Božímu slovu a modlitbou v tichu.
Na programu budou biblické úvody, sdílení ve skupinkách, semináře a společné jídlo, stejně jako v Taizé.

Téma setkání bude letos provázáno s úryvkem z Písma
„Blaze tomu, kdo dává, ne tomu, kdo bere“ (Sk 20,35).

Modlitby matek

Charitní dům pokojného stáří Valašská Bystřice 275, Valašská Bystřice

Sejdeme se v Charitním domě pokojného stáří, v kapličce
Pátek 24.1.     19:00